A Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség (APM) állást ajánl

0

Articol disponibil în: Magyar Română

Az APM versenyvizsgát hirdet a következő megüresedett állások betöltésére:

-1 magas szakmai fokozatú, I.osztályú tanácsadó a Monitorizálás és Laboratóriumi Osztályon belül

-1 magas szakmai fokozatú, III.osztályú referens a Költségvetési, Pénzügyi, Adminisztratív és Humán Erőforrás Osztályon belül

A vizsga menete a következő:

-dossziék elbírálása

-írásos próba

-interjú

A vizsga helyszíne az APM Hargita székhelye, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám

A vizsga időpontja 2016.04.04,10 óra-írásos próba és 2016.04.06,10 óra-interjú.

Az iratcsomókat az ügynökség székhelyén lehet letenni 2016 március 23-áig, és tartalmazniuk kell az alábbiakat:

  1. beiratkozási űrlap
  2. személyazonossági másolata
  3. tanulmányi diplomák illetve a szakképesítést igazoló iratok másolata
  4. a munkakönyv másolata vagy a régiséget igazoló bizonylat, illetve a köztisztviselői szakképesítésről szóló irat másolata
  5. büntetlen előélet bizonylata (cazier judiciar)
  6. megfelelő egészségi állapotról szóló bizonylat
  7. saját felelősségre tett nyilatkozat vagy bizonyítvány, hogy az illető nem folytatott politikai rendőrségi tevékenységet;

Általános részvételi feltételek:

-a jelentkezőknek meg kell felelniük a 188/1999-es törvény, 54.cikkely, köztisztviselőkre vonatkozó előírásainak:

Speciális feltételek a Monitorizáló és Laboratóriumi részleg I.osztályú, magas szakmai fokozatú tanácsadói poszthoz:

-vegyész, vegyészmérnöki végzettség oklevéllel

-9 év régiség közfeladatok ellátásában

-számítógépkezelői ismeretek

-csapatmunkára való hajlam

-kommunikációs készség

Speciális feltételek a III. osztályú, magas szakmai fokozatú referens állás betöltésére a Költségvetés, Pénzügy, Adminisztratív és Humán Erőforrás Osztályon:

-középiskolai végzettség érettségi diplomával

Bővebb információk az ügynökség székhelyén vagy a 0266371313 telefonszámon kaphatók.

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra.