Álláshirdetés

0

Articol disponibil în: Magyar Română

Gyergyóalfalu Polgármesteri Hivatala, Gyergyóalfalu 666. szám, Hargita megye, versenyvizsgát hirdet a következő, 286/2011-es, az 1027/2014-es kormányhatározat által módosított és kiegészített állás elfoglalásra:

  • Önkéntes Katasztrófavédelmi Szolgálat vezető, szerződéssel, meghatározatlan időre

A versenyen való részvétel feltételei:

-Felsőfokú végzettség diplomával, illetve hosszú távú egyetemi tanulmányok diplomával vagy azzal egyenérétkű tanulmányok menedzsment területén;

-Az Oktatási és Kutatási Minisztérium által igazolt, a sürgősségi helyzetek önkéntes szolgálatának vezetője számára engedélyezett tanfolyamokon megszerzett szakmai kompetenciákról szóló bizonyítvány;

-Orvosi igazolás „Az önkéntes / magán katasztrófavédelmi szolgálat vezetői posztjára alkalmas” specifikációval

-B kategóriás vezetői engedély;

-7 éves régiség a munkakörhöz szükséges tanulmányokban;

A versenyvizsga időpontja és helyszíne:

-írásbeli próba 2020.11.11, 11:00 órakor, az intézmény székhelyén

-interjú 2020.11.13, 10:00 órakor, az intézmény székhelyén

A jelentkezési iratcsomó benyújtásának határideje az intézmény székhelyén való kifüggesztéstől számított 10 napon belül.

Részletek a könyvészettel kapcsolatosan és a további feltételekről az intézmény honlapján (joseni.ro). További információk az intézmény székhelyén, hétfőtől péntekig 8:00- 15:00 óra között, pénteken 8:00-13:00 óra között, vagy a 0266-364498-as telefonszámon.

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra.