În atenția președintelui Consiliului Județean Harghita – drumul județean 131
Articol disponibil în:
Magyar
Română
Recent, președintele Consiliului Județean Harghita, Borboly Csaba, a spus că are disponibilitatea de a lua în considerare sesizările pertinente care vin din partea presei sau a cetățenilor, drept pentru care îi oferim mai jos câteva poze de pe drumul județean 131.
![](https://ziarharghita.ro/wp-content/uploads/2024/02/2-15-1024x577.jpg)
![](https://ziarharghita.ro/wp-content/uploads/2024/02/3-8-1024x577.jpg)
![](https://ziarharghita.ro/wp-content/uploads/2024/02/4-8-1024x577.jpg)
Așteptăm cu mare interes cum va acționa domnul președinte al Consiliului Județean Harghita.